PRZEGLĄD PORTOLIO NA PLENER FESTIWAL

 
Ruszają oficjalne zapisy na przegląd waszych portfolio fotograficznych podczas Plener Festiwal! 
Formularz zgłoszeniowy 👉 https://forms.gle/YhfEThT8233pxhBn8  
 
Garść informacji 👇
📸Przegląd jest wydarzeniem otwartym i darmowym (jak wszystkie aktywności podczas festiwalu).
📸WSZYSCY zainteresowani mogą wziąć udział w przeglądzie portfolio.
📸 W ramach przeglądu portfolio prosimy zabrać ze sobą maksymalnie 3 cykle/zestawy/zbiory fotografii, składające się z maksymalnie 20 zdjęć na każdy zestaw.
📸 Fotografie powinny być wydrukowane.
📸 Podczas przeglądu można spotkać się z każdym recenzentem z osobna – prosimy o wybranie od jednej do pięciu osób z listy w formularzu.
📸 Z każdym recenzentem będzie można spędzić 20 minut nad własnymi pracami.
📸Im wcześniej zgłoszenie zostanie wysłane, tym większa szansa na spotkanie – ilość miejsc jest ograniczona!
📸Po otrzymaniu waszego zgłoszenia, skontaktujemy się drogą mailową w celu podania konkretnej godziny spotkania.
📸Przegląd będzie miał miejsce dnia 06.08 między 11:00 a 13:00 w jednej z przestrzeni festiwalu w Sokołowsku.
293462059_127003976696282_292481131233035599_n
Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji, poznajcie naszych Recenzentów 🤯
🎤 Monika Szewczyk-Wittek
Fotoedytorka, wykładowczyni, koordynatorka projektów związanych z fotografią. Koordynatorka projektu Archiwum Cyfrowe TR Warszawa. Autorka licznych wywiadów prasowych i radiowych z twórcami związanymi ze sztukami wizualnymi. Recenzentka na przeglądach portfolio m.in. w Zachęcie Narodowej Galerii Sztuki. Zasiadała w jury licznych konkursów fotograficznych. Prowadzi zajęcia z edycji fotografii oraz konwersatorium „Etyka w fotografii” w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Fundatorka i Członkini Zarządu Fundacji Powiększenie. Prywatnie matka, żona i miłośniczka literatury faktu.
Kulturoznawczyni, badaczka historii codziennych praktyk fotograficznych, twórczyni pracująca ze społecznością, kuratorka, edukatorka wizualna, autorka projektu i książki „Wędrowny Zakład Fotograficzny” (Wyd. Czarne). Obecnie pracuje nad projektem wizualno-literackim dotyczącym historii fotografii na wsi.
Fotografka, animatorka kulturym, dziennikarka. Jest kuratorką ponad 50 wystaw we współpracy z BWA Wrocław, Galeria Entropia, Tiff Festival, oraz we własnej galerii „Galeria u Agatki”. Uczestniczka Fotofestiwalu w Atenach, Miesiącu Fotografii w Bratysławie, Międzynarodowym Festiwalu Fotografii w Łodzi. Prowadzi audycję o sztuce współczesnej „Artefakty” w radiu Luz. W swojej twórczości podejmuje tematy związane z religijnym kiczem.
Twórca festiwalu i założyciel fotograficznej szkoły pod nazwą Szkoła Karola. Fotograf i nauczyciel fotografii. Zajmuje się relacją fotografii z tekstem, fenomenem genius loci i strategiami wydawniczymi. W 2021 roku na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu obronił doktorat, którego częścią praktyczną była książka Pręgierz.
Fotograf, edytor, wydawca, autor licznych publikacji realizowanych w duchu self-publishing. Absolwent Wyższej szkoły Fotografii “Afa” we Wrocławiu i Instytutu Twórczej Fotografii w Opavie. Założyciel wydawnictwa i biblioteki Zinteka.
czekamy na Was i wasze fotografie

Karol